NEIGHBOURHOOD

Vinný bar v centru progresivních Holešovic, který si okamžitě zamilujete. Malý prostor s velkými víny a skvělými delikatesami. Neighbourhood Holešovice je místem, které spojuje zajímavé lidi nejen z Holešovic nad sklenkou kvalitního vína. Věřte nám, že skleničky Riedel nebyly šťastnější...

Ochutnat můžete uzrálé holandské sýry, sicilské speciality či originální dezert Neighbourhood Candy s vynikající italskou kávu Grosmi. Všichni milovníci vín jsou srdečně vítáni. 

V rámci Neighbourhoou se můžete stát členy programu VIP Neighbourhood a Neighbourhood for companies a vynikající vína odebírat za zvýhodněných podmínek do Vaší soukromé vinotéky či pro obchodní partnery či jako dárek pro své zaměstnance.

Neighbourhood Holešovice je navíc základnou pro Prosecco Club, jehož členem se může stát každý, kdo je fanouškem Prosecco Clubu na Facebooku. Každé úterý můžou všichni ochutnat úžasné drinky v rámci události PROSECCO ÚTERÝ. 

The interior was designed in collaboration with the Italian designer Franco de Re, who specialises in furniture and design pertaining to wine. Biblioteca del Vino is the first place in the world to boast the newest collection. A combination of wood and special rusted metal is typical for Franco's style, which lends a modern appearance to the interior as well as it creates a friendly atmosphere.

Contact:
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel: +420 721 299 277

Opening hours:
mon - thu, sat: 17:30 - 24:00
fri: 12:30 - 24:00
sunday and monday is closed